Віджимання на брусах (вправи на тріцепс)

       Вихідне положення. Упор на брусах на прямих руках. Ноги прямі або зігнуті в колінах (ноги можна закласти одну за одну).


       Техніка виконання. Нахиливши корпус вперед, слід опускатися, опираючись силі тяжіння на шляху вниз. Опускайтеся повністю, поки руки не опиняться на рівні пахв  тільки так задіюється тріцепс. Пауза в нижньому положенні не повинна перевищувати одну-дві секунди. Піднімаючись, зберігайте нахил торсу вперед. Піднявшись — починайте знову, до відмови.


       ВАЖЛИВО: ширина брусів повинна бути трохи більше ширини плечей; можна використовувати обтяження (проте не відразу ж їх одягати, переконайтеся, що ви добре підготовлені, можете виконати певну кількість разів з відповідною амплітудою; дуже часто новачки кидаються на важкі обтяження при виконанні вправи і закінчується це травмами). 




Особливості тренувань

       Не варто тренувати тріцепс частіше 1 разу на тиждень. Не забувайте, що багато вправ на грудні м'язи навантажують його, тому складайте тренувальну програму так, щоб тріцепс і грудні м'язи тренувалися в різні і віддалені один від одного дні. Для підвищення ефективності, робіть тренування тріцепсу різної інтенсивності: легка - середня - важка і так далі. Також, для кращого результату використовуйте комбіноване тренування тріцепсуПісля важкого тренування давайте відпочинок не менше 1 тижня.

       У класичних сплітах, тріцепси, як правило самий перевантажений м'яз, через саму специфіку тренінгу з спліт-програмами. Для збільшення об'му триголових м'язів виконуйте 8-15 повторень. Загальна кількість сетів на тріцепс (сума сетів всіх вправ на трицепс) 1-3.


       Помилково вважати, що для м'язів рук, кращим вибором є ізоляція. Тріцепси, як і інші м'язи краще всього качаються базовими вправами, зокрема жимом лежачи вузьким хватом і віджиманнями на брусах. Для атлетів зі стажем менше 2 років, не рекомендується використовувати ізолюючі вправи.

Немає коментарів:

Дописати коментар