Правила стрункості або 18 порад як схуднути без дієти


       Не потрібно чекати від процесу схуднення болісних обмежень. Можна схуднути і без них. Все що потрібно, так це дотримання вісімнадцяти нескладних правил.

       Багато з пропонованих порад для схуднення допоможуть «обдурити» організм, не давши відчути ніяких обмежень в харчуванні. При цьому можна буде легко і невимушено скидати декілька кілограмів ваги за місяць. Все залежить від вашої наполегливості та цілеспрямованості, тобто від вас самих. Отже, все у ваших руках. До роботи!


 


   1. Відмовтеся від майонезу.

       Всього 100 г цього соусу містять чверть денної норми калорій, потрібних дорослій людині. У соус, виготовлений промисловим способом, входить безліч інгредієнтів, м'яко кажучи, некорисних для здоров'я. До всього цього він ще провокує сильний апетит і виникнення звички поєднувати несумісні інгредієнти в одній страві.

   2. Обмежте вживання цукру.

       Щотижня скорочуйте кількість доданого в чай ​​або каву цукру на одну-дві чайні ложки. Розбавляйте водою (кип'яченою) магазинні соки. Так поступово ви відучите себе від шкідливих солодких напоїв.

       До відома: енергетична цінність однієї чайної ложки цукру  32 кілокалорії. 10 таких ложок дають десяту частину добової енергії, необхідної дорослій людині.

   3. Знизьте кількість з'їдання цукерок і шоколаду.

       Простий спосіб: шоколадку розламати на кубики, а кожен кубик розріжте навпіл. Аналогічно і з цукерками  розріжте кожну на кілька маленьких шматочків.

       Якщо любите запивати цукерки чаєм або кавою, то в ці напої взагалі не кладіть цукор.

   4. Постарайтесь виключити з раціону смажену картоплю, картоплю фрі та чіпси (крохмаловмісні продукти). Якщо сама по собі картопля малокалорійний (80 ккал на 100 г), то в поєднанні з жирами, на яких вона готується, цей продукт збільшує свою калорійність від 2.5 до 7 разів.

   5. Не їжте хлібобулочні вироби з борошна вищого сорту (замініть їх виробами з борошна дрібного помолу).

   6. Перед будь яким вживанням їжі — їжте сирі овочі. Цим ви принесете користь кишечнику і підтримайте корисну мікрофлору, а також наповните шлунок малокалорійною їжею. Крім того, для перетравлення багатьох видів овочів нам потрібно більше енергії, ніж ці овочі зберігають у собі (такі ж самі властивості має сало, їжте його багато:)).

7. Пийте воду.

       Випивши склянку води за 15 - 30 хвилин до прийому їжі, ви менше з'їсте. Коли відчуваєте голод між прийомами їжі  випийте води (дуже часто наше тіло виниклу спрагу інтерпретує як голод).

   8. Пийте молоко, їжте кавун чи диню окремо від інших продуктів, тому що вони не поєднуються ні з якою іншою їжею.

   9. Найчастіше снідайте кашами, які по праву входять в системи правильного харчування. Вони, будучи джерелом повільних вуглеводів, запускають організм після сну, надовго вбивають почуття голоду даючи необхідну енергію. При цьому поправитися, снідаючи кашами, неможливо, якщо не змішувати їх з несумісними продуктами. До
каші можна додавати різні види сухофруктів та горіхів, що зробить їх смачнішими та, насамперед, кориснішими.

   10. На вечерю краще вживати легкі овочеві салати.

   11. Як можна менше використовуйте гострих приправ, спецій і соусів, так як вони провокують апетит.

   12. Довго пережовуйте кожен шматок їжі і взагалі намагайтеся їсти повільно. Вважається, що через 20 хвилин після початку трапези, скільки б ви не з'їли, організм вважатиме, що ви наїлися.

   13. Замініть тарілки, з яких їсте, на маленькі. Тоді навіть наповнивши посуд їжею доверху, ви все одно з'їсте менше.

   14. Поївши, ні в якому разі не беріть добавку. Інакше ви втрачаєте можливість контролювати величину порції.

   15. Краще викинути частину їжі у відро для сміття, ніж засмічувати нею тіло. Тому, якщо їжа на тарілці ще є, а ви вже відчуваєте, що голод вгамований, без жалю вставайте з-за столу:).

   16. Якщо ввечері перед сном хочеться їсти, повільно, ніби пережовуючи, випийте склянку кефіру.

   17. Старайтесь лягати спати о 22 годині. Пізно ввечері і вночі, коли наш організм і психіка переходять в напівсонний стан, більша ймовірність втрати самоконтролю і здійснення «набігу» на холодильник.

   18. Як можна більше рухайтеся і почніть заняття спортом. Ходіть пішки хоча б одну годину на добу. Ігноруйте транспорт при походах в магазин та на роботу. Якщо відстань не дозволяє, то виходьте на кілька зупинок раніше і останню частину шляху долайте пішки.

     
З порад, як схуднути без дієт, видно, що не обов'язково займатися самокатуванням всілякими обмежувальними системами харчування, які, крім тимчасової втрати ваги, можуть спровокувати різні хвороби.

Немає коментарів:

Дописати коментар