Римський стілець

       Як правильно качати прес на Римському стільці.

       Вихідне положення. Сядьте на тренажер. Таз розташуйте так, щоб сідниці не виступали за край сидіння. Руки покладіть за голову, лікті прижміть (також можна розмістити руки схрещеними на грудях), гомілками впріться в валики. Ноги тримайте прямо. 

       Техніка виконання. Вдихніть. Затримайте дихання і почніть опускати тіло нижче рівня своїх ніг. Скрутіться вперед на 30-60 градусів від горизонталі. Якщо вправу важко виконувати  підніміться до положення, перпендикулярного підлозі. Подолавши найскладнішу ділянку в підйомі тіла — видихніть. У самій верхній точки вправи зробіть паузу і сильніше напружте м'язи живота. Повністю видихніть і поверніться у вихідне положення.


ВАЖЛИВО.


       Особливості тренування пресу

       Тренувальна програма для м'язів пресу залежить від ваших цілей, ступеня розвитку підшкірно-жирової клітковини і м'язів. Необхідно пам'ятати, що рель'єфність можна отримати, тільки якщо товщина жирової складки на животі менше 1,5 - 1 см. Тому, тренування повинні бути спрямовані на дві мети:

   1. Редукція підшкірно-жирової клітковини.

       Місцеве, локальне спалювання жиру - це давній, але поширений міф. Жир спалюється (за рідкісним винятком) переважно по всьому тілу разом. Якщо товщина складки жиру більше 2 - 3 см, вам необхідно спалити зайвий жир організму в цілому за допомогою аеробних тренувань і жироспалювачів. Аеробні тренування найкраще виконувати в дні між силовим тренінгом.

   2. Гіпертрофія м'язів

      Інакше кажучи, збільшення обсягу кубиків пресу. Кількість повторень, за нормальних обставин, не повинно бути вище 15 разів, якщо ви тренуєтеся на максимальну гіпертрофію, а не на витривалість. Використовуйте обтяження, для того щоб останні повторення були відмовними. Тренування пресу теоретично нічим не відрізняється від тренування інших м'язів, тому керуйтеся тими ж принципами при його тренуванні, що і для інших м'язів.

Немає коментарів:

Дописати коментар